شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 31

829 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في قطاميه جيت بمقدم 5% فقط وقسط ع 8

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢٤٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو 60م في تاج سيتي - ليك بارك بالتقسيط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 55م للبيع فى التجمع الخامس بمقدم 275 الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو على شارع بالجراج فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في التجمع بالتقسيط بدون دفعات

    Held Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • يلو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٧١٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,يلو ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م بجاردن 37م فوري في تاج سيتي ليك فيو

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح استديو للبيع بالرحاب2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 525 الف امتلك شقة 105م فى التجمع الخامس

    Closer logo image

2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم استديو علي دائري المعادي قبل district5 ب

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بقسط 24 ألف شهرى فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • نايل بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nile Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,نايل بوليفارد

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع /بالمراسم/مفروشة بالتكيفات

    Home Destination logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة بإطلالة لاجون في مشروع «ود»

    Horizen For Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بالتكيفات فيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط24 الف شهري هتمتلك شقة كاملة التشطيب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان هتمتلك شقة بقسط24 الف شهري متشطبة

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميزة ع ال Pool كاملة التشطيب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في ارقي كمبوند بالتجمع الخامس متشطب بالتكيفات

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة بقسط شهري24 الف هتمتلك شقتك كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    باقل قسط شهري24 الف في التجمع الخامس كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 24 ألف هتمتلك شقة متشطبة بالتكيفات فى ياردن

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • بارسلي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند ماليف في قلب التجمع السادس

    Elshams Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي مرحلة lake Park مساحة 66م

    Bond & Key logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه فيو مفتوح شارع رئيسي فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 64م مميز جدا وبسعر لقطه جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة