شقق 180 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 23

19,928 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ماونتن فيو التجمع بتقسيط علي 14 سنه

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 164م فوري فيو مميز في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في إل باتيو أورو بسعر مغرى

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع ماونتن فيو كريك فيو التجمع الخامس

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند ريجنتس بارك – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٩٬٧٧٥٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كايرو

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بتقسيط حتى 2031

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بنظام تقسيط

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة أرضي بحديقة خاصة

    La Costa For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على لاندسكيب، تشطيب كامل في اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ماونتن فيو التجمع بتقسيط علي 14 سنه

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • كراون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٨٣٥٬٣٠٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن وأقل سعر واستلام فورى أرضى بحديقة

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مناسب للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧١١٬٥٧٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – موقع مميز بسعر مغرى

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تشطيب كامل وفيو الفيلات

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع بالتقسيط في هايد بارك- Hyde Park

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بموقع مميز فى ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مناسب نصف تشطيب في اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة جاهزة للسكن بحديقة خاصة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو حمام سباحة واستلام فوري -هايد بارك

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في زيد اسيت 3 غرف لوكيشن ممتاز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ام في بارك فيو مميز و افضل سعر

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالتقسيط - باتيو أورو -بسعر مغرى

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على المناظر الطبيعية وحمام سباحة في ستون

    Do estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة