7شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة جاهزة للسكن تشطيب كاملباديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة تشطيب كامل في قلب زايدرويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازهاباتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازهاايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٣٨٥٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط على 10 سنينالجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٦10بيتش فيو ريزيدينس من إعمارالسعر عند الإطلاق:قريباًالمطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى1 - 3 غرفة
5شقة٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة أرضي غرفة للبيع في Core – أو ويستمميزأو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٨٤ متر مربع ٦٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع
10شقة٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهStudio under market price prime locationأبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة استوديو 1 ٥٩ متر مربع ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقطبيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقطكمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقطروك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 2 2 ٨٠ متر مربع ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٨8تيك هيلزالسعر عند الإطلاق:٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تيك هيلز1 - 3 غرفة
7شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع – بنتهاوس ستوديو في بالم باركس، بالم هيلزبالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة استوديو 1 ٥٥ متر مربع ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع
13شقة٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيهعرض لفترة محدودة امتلك شقتك بمقدم5% تقسيط ع5سنينجاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٧٣ متر مربع ٥٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع
13شقة٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه40% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنينجاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة 1 2 ٧١ متر مربع ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقة٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهغرفة في لوكيشن مميز مع إمكانية تقسيط حتى 10 سنينكارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيهشقه 65م متشطبه برايم لوكيشن استلام شهور باقل مقدمكيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 2 ٦٥ متر مربع ٥٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٢٧7جول ريزيدنسالسعر عند الإطلاق:٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 30المطور العقاريالجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل2 - 3 غرفة
البيع الأول10شقة٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازهاالجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع
10شقة٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه متشطبه بجانب اليجريا سوديك اقساط متساويه ع 10الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٥ متر مربع ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع
14شقة٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع تشطيب راقي استلام فوري بالتقسيط فيو مميزكارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ٨٢ متر مربع ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٧٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيهشقه بتشطيب فاخر بتقسيط 10 سنين في الطرح الجديد !الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 2 ٨٥ متر مربع ٨٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول12شقة٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيهستوديو فخم للبيع في ريزورت حديث في الهضبه, الغردقهمتصدرهضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة استوديو 1 ٥٥ متر مربع ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الثاني ٢٠٢٨12ناميا وستالسعر عند الإطلاق:٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيهخطط دفعالمطور العقاريالجيزة,الشيخ زايد,ناميا وست2 - 3 غرفة
9شقة٤٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع كمبوند فيلدج ويست مرحله ثانيه بتكيفاتفيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة استوديو 2 ٧٥ متر مربع ٥٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع