شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 19

1,713 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRis

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زد زايد قسط 45 ألف

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالشيخ زايد

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٦٣٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو حديث للبيع ف زيد الشيخ زايد - الدور السابع

استوديو

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زيد زايد بباكية الجراج

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف روضه زايد فرصه ممتازه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ارضي بجاردن في كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في روضة زايد موقع مميز وسعر مناسب جدا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة دور ارضي بجاردن في كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ف كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بهجة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Symphony Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بهجة

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج G+20 ستوديو سيرفيسد بالأجهزة للبيع في زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الماركت: شقة غرفتين إستلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٤١ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض في الشيخ زايد – شقة للبيع بالعفش

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • جاذبيه

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٩٬٥٣٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جاذبيه

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ارضي بجاردن ف كمبوند روضه زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    89م متشطبه بالتكييفات بالسعر القديم تقسيط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى 90متر بكومبوند حدايق المهندسين الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف مفروش بالكامل في بالم باركس-بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع - ارضي بجاردن - فيلدج ويست - متشطب

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم فرصة الاستثمار شقه متشطبه ف باديه11الف شهريا

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم فرصة الاستثمار شقه متشطبه ف باديه11الف شهريا

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه مع تكيفات في زيد ويست زايد استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفة واحدة | سعر مميز | التسليم 12 شهر

    The Choice For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحة جاردن 65 متر استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • حياه اكتوبر ريذدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢١٤٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة