شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 18

1,713 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل 150م بأقل سعر بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن 166م بأميز موقع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف + غرفة مربية 148م للبيع بأفضل لوكيشن

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن تشطيب الترسوبر لوكس كمبوند دج

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٥٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن كمبوند دجلة جاردنز حدائق اكت

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيف ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Civilia
    الجيزة,الشيخ زايد,سيف ويست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست موقع وتشطيب مميز

    Red House Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالفرش والاجهزه للبيع في بالم باركس

    Master Key logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٠م بالتقسيط المريح علي ٤٠ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • اكسورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jora Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,اكسورا

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس متشطب للبيع بموقع مميز في بليس جيت

    Master Key logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بإطلالة مميزة للبيع في كيان

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م كيان زايد إستلام فوري متشطبة مقدم 880 ألف

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مفروشه في ايون تاورز موقع مميز

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,جرين سيتي

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز - استلام فوري - متشطب بالمطبخ والتكييفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٩٦٬٩٢١ جنيه

    شقة للبيع 72 م (كومباوند أشجار سيتي )اقساط 7 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة في قلب الشيخ زايد بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Rashed
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أكاسيا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نصف تشطيب في كمبوند ديجويا -زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو البارك ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ستوديو متشطب بالتكييفات و المطبخ للبيع

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة