شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 17

19,092 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جولز المرحلة: 3

    Flag square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة غرفتين بمرحلة اللاجون - بحري بالكامل

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبةبالكامل بكمبوند بليس جيت

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبةاستلام فوري بالشيخ زايد لقطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٩٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز وسعر قابل للتفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 156 متر ريسيل فيو ليك ولاند سكيب اقل سعر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • فاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٦٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    SAUDI GROUP DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فاليا

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات والمطبخ في قلب الشيخ زايد

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة داخل Zed West بإطلالة بانورامية وتشطيب

    الافين للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مقدم ١٥٪‏ بافضل مواقع حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٨١٥ جنيه

    شقة نصف تشطيب 120م استلام فوري في Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م وجهه بحري فيو لاجون قسط 28K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 8 سنين في 132م 3 غرف - ZG Flw

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بتشطيبات راقية تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 96 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ريفر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    West Way Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ريفر ريزيدنس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة ارضي بجاردن متشطبه بالكامل

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٢٢٬٢٣٠ جنيه

    شقة مميزة 159 متر بالتقسيط في Karmell Sodic

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • جولف فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة