شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 15

19,091 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بجاردن 70 متر تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 90 متر بالم باركس افضل سعر افضل فيو

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في كارميل أرخص سعر من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند بالم باركس

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقه 2غرف متشطبه للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة كورنر بأقل إجمالي في ماونتن فيو و تكملة أقساط

    Najd Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م في كمبوند اكتوبر بلازا سوديك-بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 130م متشطبه للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بابراج زيد لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كنز نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر تشطيب فندقي بابراج زيد

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م للبيع كاب ويست اكتوبر مقدم10%اقساط ع8سنين

    Vida Solutions logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر تشطيب فندقي بابراج زيد

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 108 شهر في 90م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في الليجريا

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٢٬٨٨٢ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في بيفرلي هيلز استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في الليجريا بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع كاب ويست اكتوبر مقدم10%اقساط ع8سنين

    Vida Solutions logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في الليجريا منشطبه

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بكمبوند بيفرلي متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • آي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 غرفة