شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 18

19,092 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 100م بسعر اللونش قسط على 12 سنه Tamaya

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 155م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 169م 3 غرف متشطبه فيو مميز وخصم 30% بالتقسيط

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأفضل سعر متشطبة بالكامل بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز فى أرقى كمبوند سكنى سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • فيرونا بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Verona Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمائل – بحديقة | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمائل – بحديقة | موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بكبموند جنه اكتوبر تشطيب سوبر لوكس

    Emaar Prime X logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٢٬٨٨٢ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيا

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 125 متر في كمبوند كيان - 6 اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها مليون و 300 الف فقط من المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بأقل سعر للمتر أمام نيو جيزة استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للإيجار - دار مصر، الشيخ زايد

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في الكارما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في الكارما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع في نيو زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بسعر خاص بموقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا كمبوند فاى سوديك

    I-Move logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذات

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Voya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في كمبوند OWest بجانب جامعهMSA

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند بجميع الخدامات في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140 م ب 6 أكتوبر الحى الثامن تشطيب سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في بادية شقة جاردن وتقسيط مريح

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Rashed
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أكاسيا

    2 - 3 غرفة