شقق 70 متر للبيع في القاهرة, صفحة 33

2,106 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م بسعر مميز للبيع في كمبوند بريفادو

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة مفروش ومكيف للبيع في بريفادو مدينتي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠١٧ جنيه

    شقة للبيع في سراي بمقدم 5 % وبالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية تحت ادارة كونكورد بمقدم 450 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في كمبوند MALIV بالتجمع +قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٣٩٬٢٤١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع 43 متر بالتقسيط على 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 280الف وقسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بترفلاي القاهره الجديده اقساط ل12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٢٤٬١٥٠ جنيه

    استوديو للبيع 64م اقساط علي 12 سنة بأرقي مرحلة B8

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي بمقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • كابيتال برايم بيزنس كومبلكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ام يو-23,كابيتال برايم العاصمة الادارية الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٧٬٣٨٢ جنيه

    شقة اقساط للبيع في Valda Village مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٧١٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٤٬٨٤٠ جنيه

    ستوديو باطلالة مميزة على البحيرة للبيع مع اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقه بموقع متميز بالتقسيط ٣٢،٠٠٠شهري

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع وحده متشطبه بالكامل بشراكه مع جامعه بريطانيه

    S signature logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في بارك لين بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨١٦٬٥٢٧ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي محور رئيسي محور الجامعه الامريكيه

    Feeds logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز مع روف بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقه بموقع متميز بالتقسيط ٣٢،٠٠٠ شهري

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان فى ميقات بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رامتان

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٤٦٬٨٧٣ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ramatan
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رامتان

    2 - 3 غرفة

ابحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في القاهرة

إذا كنت تبحث عن تجربة سكن مميزة، فإن شقق٧٠ متر للبيع في القاهرة هي الوجهة المثالية لك.عند البحث عن شقق للبيع في القاهرة، تأتي المساحة على رأس العوامل المهمة التي يجب مراعاتها. فتعتبر شقق ٧٠ متر للبيع في القاهرة خيارًا مناسبًا للعديد من الأفراد والأسر الصغيرة. توفر هذه المساحة توازناً مثالياً بين المساحة الملائمة والتكلفة، مما يجعلها خياراً محبباً للعديد من المشترين الباحثين عن منزل مريح ومناسب لاحتياجاتهم.

تتميز القاهرة بموقعها المركزي في قلب مصر، مما يسهل الوصول إليها من جميع أنحاء البلاد. تُعتبر القاهرة وجهة سياحية بارزة، حيث تستقطب ملايين الزوار سنويًا بفضل معالمها السياحية المتميزة. وتضم القاهرة كافة الخدمات والمرافق التي يحتاجها السكان. تضم القاهرة العديد من الأحياء السكنية التي تلبي احتياجات السكان بمختلف مستوياتهم، وتُعدّ بعض أحياءها فرصًا استثمارية مميزة نظرًا لارتفاع الطلب على الشقق فيها.

الخدمات والمرافق المتوفرة في القاهرة

المواصلات: تتمتع القاهرة بشبكة مواصلات واسعة ومتنوعة تضم المترو، الحافلات، التاكسي، وسيارات الأجرة. يُعتبر مترو القاهرة من أقدم خطوط المترو في العالم العربي، وهو يوفر وسيلة نقل سريعة وفعّالة للتنقل بين مختلف أنحاء المدينة.