شقق 70 متر للبيع في القاهرة, صفحة 38

2,107 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بسعر لقطه مع بالم هيلز بالعاصمه تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح ستوديو 60م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • لوسيل ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٦٬٦٨٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك ستوديو متشطب فى نيو هليوبليس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٦٬٥٢٦ جنيه

    فرصة استثمارية بمقدم مناسب وتشطيب على ذوقك

    The Polygon logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 مجموعة 72 .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقة للبيع متشطبة استلام فوري في Taj City

    New Home for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٧٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي 65م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة بجوار مدينتي للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 58م للبيع بأقل سعر للمتر فى R8 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 66م + جاردن 37م متشطب سوبر لوكس,بحري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • جي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Juzur Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جي ايست

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا سوبر لوكس للبيع فى تاج سيتى- ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 320 الف شقة جاهزه علي السكن تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بمقدم300الف بجوار AUS فيو مميز عل8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بحري للبيع بسعر مميز المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • فيلدج جاردن قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 55 م باقل سعر ف كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق موقع مميز تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م متشطبه بالكامل لمحبي الاستثمار بتقسيط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار فى قلب التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو حجز قديم 67م في مدينة اول استلام بالتقسيط

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • جاليريا مون فالى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٨٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جاليريا مون فالى

    2 - 3 غرفة

ابحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في القاهرة

إذا كنت تبحث عن تجربة سكن مميزة، فإن شقق٧٠ متر للبيع في القاهرة هي الوجهة المثالية لك.عند البحث عن شقق للبيع في القاهرة، تأتي المساحة على رأس العوامل المهمة التي يجب مراعاتها. فتعتبر شقق ٧٠ متر للبيع في القاهرة خيارًا مناسبًا للعديد من الأفراد والأسر الصغيرة. توفر هذه المساحة توازناً مثالياً بين المساحة الملائمة والتكلفة، مما يجعلها خياراً محبباً للعديد من المشترين الباحثين عن منزل مريح ومناسب لاحتياجاتهم.

تتميز القاهرة بموقعها المركزي في قلب مصر، مما يسهل الوصول إليها من جميع أنحاء البلاد. تُعتبر القاهرة وجهة سياحية بارزة، حيث تستقطب ملايين الزوار سنويًا بفضل معالمها السياحية المتميزة. وتضم القاهرة كافة الخدمات والمرافق التي يحتاجها السكان. تضم القاهرة العديد من الأحياء السكنية التي تلبي احتياجات السكان بمختلف مستوياتهم، وتُعدّ بعض أحياءها فرصًا استثمارية مميزة نظرًا لارتفاع الطلب على الشقق فيها.

الخدمات والمرافق المتوفرة في القاهرة

المواصلات: تتمتع القاهرة بشبكة مواصلات واسعة ومتنوعة تضم المترو، الحافلات، التاكسي، وسيارات الأجرة. يُعتبر مترو القاهرة من أقدم خطوط المترو في العالم العربي، وهو يوفر وسيلة نقل سريعة وفعّالة للتنقل بين مختلف أنحاء المدينة.

التعليم: تضم القاهرة العديد من المدارس والجامعات الحكومية والخاصة، مما يجعلها وجهة مثالية للعائلات التي لديها أطفال. تتميز المدارس الحكومية في القاهرة بجودة التعليم، بينما تقدم الجامعات الخاصة العديد من التخصصات والبرامج الدراسية المتنوعة.