شقق 80 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 9

457 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 77م متشطبه دور 4 فيو مميز تكملة اقساط ل 2030

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم فرصة الاستثمار شقه متشطبه ف باديه11الف شهريا

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في أشجار هايتس بحديقة خاصة

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس بحديقة خاصة – استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز و تشطيب راقي بكمبوند الرباب

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ريفر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    West Way Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ريفر ريزيدنس

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥١٬٧٩٩ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أفضل موقع داخل O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو للبيع في O west بالتقسيط علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لستوديو بجاردن مفروش وبأفضل فيو

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    20% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبةند دجله بالمز مرحلة اولى متشطبة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع 42 \ منطقة اولي, المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو روف مميز للبيع ف بالم بارك متشطبة بالفرش

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر ستوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطب بروف استلام فوري في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اكسورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Jora Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,اكسورا

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة استلام ٦ شهور

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطبه بالكامل ف 6 اكتوبر كمبوند نيوم

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك أكتوبر مقدم330 ألف قسط على10سنين

    The Way logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٣٥٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Badya بالم هيلز | استلام 2026

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٤٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,جرين سيتي

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح في دريم لاند

    RE/MAX Everest logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم باركس 50م مفروش بالكامل

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م لقطة للبيع- كمبوند دجلة بالمز - اكتوبر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستوديو للبيع في باديا بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Rashed
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,أكاسيا

    2 - 3 غرفة