شقق 80 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 14

457 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 69م للبيع garden lakes hyde park استلام 2027

    Home Valley logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى كمبوند نيوم اكتوبر مفروش بالكامل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك علي طريق الواحات مباشره تقسيط علي 12 سنه

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند علي طريق الواحات مباشره

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,كمبوند كنز

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة الترا سوبر لوكس دجلة جاردنز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة الترا سوبر لوكس واحة الريحان حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    واحة الريحان, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن لقطه للبيع كمبوند اويست - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٢٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠١٬٨٩٩ جنيه

    وحدة متشطبة بالكامل بموقع مثالي في أكتوبر

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٢٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى 11تعاونيات

    الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوهات للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات لجامعه

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام ٢٠٢٦ اقل اوفر لشقه ١ نوم

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز متشطب بجاردن بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب في جاردن ليكس اكتوبر

    متصدر

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,بورتو اكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بيع متشطب كمبوند نيوم- بوليفارد فيو ستانلى

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو فندقي للبيع كمبوند ابراج ايون مراكز اكتوبر

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنيةمصرى

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٨٣٬٣١٧ جنيه

    اسكن الآن فى بالمز | بقسط شهرى 5,000 جنيةمصرى

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع اطلاله بانوراما بجوار نادي الصيد!

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نمق

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٧٥٬٨٧٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Melee Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,نمق

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس 80م دجلة بالمز اكتوبر الجديدة

    MRG Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز علي اللاجون بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس للبيع كمبوندات حدائق أكتوبر دور 1

    Hk Realestate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف o west برايم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325م مباني استلام فوري للبيع بكمبوند اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٨٣٬٧٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بريكس

    1 - 4 غرفة