شقق 80 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 7

457 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في مرحلة Club Residence

    متصدر

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة روف للبيع في O’West Qemet استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند ويست ليفز

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في باديا بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جاردن ليكس

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع في باديا بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ذا أرك زايد على وصلة دهشور الآن

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام قريب في ذا أرك الشيخ زايد بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز جدا متشطب للبيع فى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز سيتي ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٨٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في نيوم 6 اكتوبر بسعر لقطه لسرعه البيع

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى فى ويست تاون اكتوبر بتسهيلات 6 سنين

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل في جاردن ليكس -هايد بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف مفروش بالكامل جاهز للسكن ف بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم باركس فرصة رائعة للسكن

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى باديه بالم هيلز اكتوبر مقدم1,5%

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز وتشطيب راقٍ عصري في دجلة بالمز

    Master Key logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أفضل موقع داخل O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بسعر الطرح 70م 5% مقدم 10 سنين متساويه

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه غرفة نوم واحدة للبيع 76م- بالم هيلز PX

    Rokn Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٥٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • ديار 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٣٢٬١٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tameer
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ديار 2

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بادية بالم هيلز تقسسيط على 12سنة

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطب بالكامل في كمبوند نيوم اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك58م بحدائق اكتوبر كمبوند براح بدون مقدم

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لاعادة البيع 75م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • لاكوينتا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Homes Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة