شقق 180 متر للبيع في حدائق اكتوبر

1,223 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٧٠٠ جنيه

    وحدة 176م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٨١٬١٠٠ جنيه

    شقتك في العاصمة السياحية الجديدة في بيتا ريزدينس

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 139م أمام جامعة زويل مباشر – كمبوند Ixora

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو رائع و موقع مميز كمبوند دجلة جاردنز

    Master Key logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى حدائق اكتوبر مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٩٠متر متشطبة بحدائق اكتوبر ٣غرف ٣عدادات

    Plan 1 logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 120م شارع النوادي كمبوند Address اكتوبر

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 120 للبيع كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 158م في قلب حدائق أكتوبر بمقدم 325 ألف

    Baytak. logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بكمبوند FLW طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق اكتوبر السياحيه الاولي

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدايق اكتوبر المنطقة السياحية الاولي

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الايطالي

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع 150متر حدائق اكتوبر مسلسل3

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 144شهر في 131م قسط ربع سنوي 93K

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% في 122م 3غرف بقسط ربع سنوي 73Kلمدة 10سنين

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    103م² غرفتين بشارع النوادي | مقدم 0% تقسيط 10سنين

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • سمايا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٥٦٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nilestone Urban Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,مساكن سامايا

    1 - 4 غرفة