شقق 80 متر للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 12

457 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بصوره بطاقتك فقط تقدر تستلم شقتك ب 480 الف وقسط8سن

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 80م بأفضل موقع وسعر بجانب OWEST

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز ارضي بجاردن

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة متشطبه ف بادية برايم لوكيشن بخصم 30% قسط ل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع فى ويست لييفز بجوار نيو جيزة

    City Properties logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بورتو بيرامديز

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م كمبوند دجله بالمز سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م - كمبوند دجلة بالمز، معمار المرشدي،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار مول مصر للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣٠٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو + روف بأقل سعر بفيو مفتوح استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك بالشيخ زايد فيو البارك مقدم 280 أ

    TREX logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • بالم باركس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,وصلة دهشور الجنوبية,بالم هيلز بالم باركس

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأطلالة على الاهرامات وقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات والمطابخ

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م للبيع كمبوند الرايات طريق الحي الإيطالي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي امام مول مصر استلام 2y ع 10y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي طريق الواحات مباشره للبيع تقسيط علي 12 سنه

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلوب هيلز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عقد قديم 2023 للبيع بسعر مميز جدا مقدم وقسط

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فوري للاستلام شقة متشطبة بجوار نادي وادي دجلة

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع متشطب في كمبوند بادية 6اكتوبر بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٩٬١٥٩٬٧٥٤ جنيه

    استديو للبيع 60م كمبوند بالم هيلز تسهيلات 7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+التكييفات بوصله دهشور مقدم900الف_قسط10س

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • جاردن هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,جاردن هيلز اكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استديو بورتو اكتوبر ٦٠ متر فيو حمام سباح

    Golden Star Real Estate logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1-Bedroom Apartment for Sale Garden Lakes

    Maskan Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٤٠٠ جنيه

    ستديو أرضي بجاردن في موقع مميز بمدينة ٦ أكتوبر

    The Polygon logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬٢٠٠ جنيه

    استوديو بالدور الأول بجوار فيلات بمساحة مفتوحة

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات والمطابخ

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقق إم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mirad Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,شقق إم

    3 غرفة