شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 70

3,821 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٠٨٠ جنيه

    ستوديو 38م بالممشي السياحي بخدمات متكاملة مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع باطلالة علي الجبل بخصم اضافي 20%

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٨٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في منتجع راقي بشاطئ خاص!

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٩٥٬٣٣٦ جنيه

    استوديو 60 متر يطل على البحر استلام فورى

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٤٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر يطل على البحر و حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    Studio apartment montain view La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن بالممشى إطلالة حمام سباحة مساحة 48م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    استمتع بحياتك على اطلالة 64 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمشروع مقابل مطار الغردقة الدولي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    حمامات سباحة مميزة المساحة 63م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من كل الخدمات إطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    في أكثر المناطق حيوية المساحة 63 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرارك الصح للاستثمار في جراند روك المساحة 60 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية حقيقية إطلالة البحر مساحة 60م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض في جراند روك المساحة 45 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن وحدتك المساحة 43 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تبدأ المساحات من 48 م إطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة المساحة 40 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو 47م بموقع مميز بالاحياء وتقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدا للبيع امام المطار مباشرتا في الكوثر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند روك – أسلوب حياة عصري بسعر مناسب

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات المساحة 48 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية المساحة 63 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بالممشى إطلالة حمام سباحة مساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع