شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 71

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 65م في ايبيزا باي تصميم عصري ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    في قلب عرابيا وحدتك تبدأ من 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 64م تصميم عملي داخل مشروع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من كل الأماكن في جراند روك إطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة 64م² 1 غرفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ياسمين بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٤٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 63م داخل تريفانا تصميم فندقي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل مبارك 6 موقع هادئ وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    عيش واستثمر بذكاء في جراند روك المساحة 65 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد مضمون في 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬١٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 54م بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على حمام سباحة المساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    شقة 63م في مارفينتو فرصة استثمار بعائد مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من المارينا إطلالة حمام سباحة مساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل تريفانا فرصة سكن واستثمار قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    في أكثر المناطق حيوية استثمر في لامورا مساحة 62م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنب أفضل فنادق الغردقة المساحة 45 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة 64م تصميم عملي داخل مجتمع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬١٠٠ جنيه

    استثمار عقاري ناجح في شقة 63م غرفة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل تريفانا تصميم عصري مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٦٬٨٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بعربيا وإطلالة على شارع رئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة 64م داخل مبارك 6 موقع هادئ وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 48م فيو مسبح… استجمام مستمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م في ايبيزا باي فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك في مكان صح إطلالة حمام سباحة مساحة 48 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي للمساحة إطلالة حمام سباحة مساحة 41 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع