شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 73

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٥٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو فيو البحر - Oro Beach Resort

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    قريب من كل الخدمات 60 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 60م مساحة عملية في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 55م بروف وسط الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    شاليه 57م بحديقة 17م داخل كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    تصميم فريد بمساحة 57 م² داخل ابيزا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٢٥٠ جنيه

    إطلالة مفتوحة على البحر مساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    استثمر الآن في IBIZA BAY 62 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    قريب من كل حاجة مساحتك 65 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك 57م شاليه لحياة هادية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    57م استوديو مطل على البحر – مثالي للاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 64م مع روف واسع داخل هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٥٣٬٧٥٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | أورو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٧٢٠ جنيه

    استوديو مع شاطئ خاص –ORO Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٩٥٬٢٠٠ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحه | مباشرة على الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    عائد قوي مع مساحة 62 م² في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬٠٣٠ جنيه

    شقة Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٣٦٣٬٥٢٢ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة – إطلالة شارع، لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٩١٬٤٤٥ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر – لافاندا يزورت

    Hurghadians Property logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    موقع هادئ ومساحة 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    إطلالة بحرية على البحر ومساحة 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٨٬٨٠٠ جنيه

    وحدات متنوعة تبدأ من 64 م داخل ابيزا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    62م غرفة واحدة بإطلالة الشارع – تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز الآن أفضل وحدة 65 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع