شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 68

3,821 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٧٦٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو 47م بشاطئ خاص بمشروع مميز بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٩٥٬٥٠٠ جنيه

    فرصة قوية وسهلة البيع في كمباوند Trivana

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦١٬٨٤٠ جنيه

    استوديو 46م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٩٣٬٧٨٠ جنيه

    فرصة ذكية لامتلاك شقة Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع باطلالة مباشرة علي البحر بخصم 20%

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل عائد استثماري طوال العام

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64م للبيع فرصة استثمار سريعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٩٠٣ جنيه

    استوديو 49 متر يطل على حمام السباحة فى الهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٦٣٬٩٠٠ جنيه

    شقه مميزة مع خدمات فندقية علي مدار العام

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٦٦٢ جنيه

    استوديو 52م² جاهز بإطلالة جانبية للبحر ومقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاكوزي خاص- اوروا بالاس, مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٨٬٨٠٠ جنيه

    امتلك الآن وحدة 64 م بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة تبدأ من 60 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32 تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 59م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة في بنوراما مجاويش

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    Studio apartment for sale Red Hills Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٩٦٬٨٦٥ جنيه

    استوديو بشاطئ خاص في فيراندا, سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 48م للبيع بمشروع على البحر بالممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٨٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو 45م بالممشي بمقدم 30% فقط واستلام 2027

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    Studio apartment for sale at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الممشي السياحي امام المطار

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل | جاهزة للسكن | تراس خاص

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    عيش في أكثر المناطق حيوية 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع