شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 75

3,821 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٬٨٥٨٬٧٧٥ جنيه

    شقة تطل علي حمام السباحة للبيع في الممشي السياحي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحر مباشره غرفه وصاله ف ستوريا بشاطى خاص

    Hurghada View Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٩٣٬٧٨٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات جاهزه صف اول ع البحر من الشركه المالكه مباشر

    Hurghada View Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٦٢١ جنيه

    شقه 62 متر دور اول مكتمله الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    استوديو 54م بإطلالة ساحرة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٩٢٠ جنيه

    وحدة 62م غرفة نوم في موقع استراتيجي بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٣٣٬٣٢٦ جنيه

    Studio apartment for sale at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٢٣٠ جنيه

    استوديو 39م² بمقدم 30% في Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٧٤٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٤١٬٠٩٦ جنيه

    شقه مكونه من غرفه واحده مع حديقه خاصه بجانب سينزو

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٨١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م في جراند روك فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٨٢٥ جنيه

    استثمر في شاليه 45م بسعر استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م غرفة واحدة في جراند روك سعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٤٦٬٦٢٠ جنيه

    شقة تطل علي حمام السباحة للبيع بالممشي السياحي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب كامل 45م إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٩١٬٧٩٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر | منتجع مارفينتو

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٦٣٬٥٢٢ جنيه

    شقه 65م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو بموقع مميز بسهل حشيش مقدم 10% واقساط 6 سنين

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٦٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو صف اول ع البحر - فيو حمام سباحه -ORO BEACH

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    اختار حياة تستاهلها داخل هولوديز بارك مساحة 64م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63 في ماجرا – استثمار ذكي بالقرب من الجونه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٩٬٣٨٩ جنيه

    امتلك 57م شاليه فيو مسبح بعرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    شقة 57م بغرفة نوم واحدة بإطلالة بحرية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة واحدة في جراند روك موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع