شقق 65 متر للبيع في محافظة البحر الأحمر, صفحة 67

3,821 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    حياة متكاملة بمساحة 64 م داخل تيرفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٦٦٢ جنيه

    قريب من الجونة وحدة 52 م في عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    أكثر المناطق طلبًا وحدة 64 م في مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٥٬٣٣٦ جنيه

    استثمر في موقع ساحلي مميز 60 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٣٢٧ جنيه

    دقائق من المطار بمساحة 53 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٣٬٦٤٣ جنيه

    بجوار فنادق عالمية وحدة 54 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٦٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    عيش في أكثر المناطق حيوية 59 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩١٬٧٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بإطلالة البحر مساحة 52 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    بجوار أهم الخدمات وحدة 64م في تيرفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٥٠٠ جنيه

    حمامات سباحة ووحدة 65 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض بمساحة 64 م في مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٧٬٢٠٠ جنيه

    استثمر الآن في وحدة 64 م في قلب تيرفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    قريب من سينزو مول وحدة 64 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    في قلب الغردقة وحدة 64 بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٧٣٬٨٣٧ جنيه

    إطلالة رائعة على البحر مساحة 53 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية بوحدة 64 م في مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    إطلالة رائعة على شارع بمساحة 64 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٣٢٧ جنيه

    قرارك الصح لوحدة 53 م في سكانديك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    إطلالة ساحرة على شارع وحدة 64 م في تيرفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    خطوات من كل شيء وحدة 64 في قلب مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٧٬٨٠٠ جنيه

    دقائق من المطار بمساحة 63 م في مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    وحدتك في موقع استراتيجي 64 م قلب مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    تصميم عصري بمساحة 64 م داخل تيرفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٧٬٢٠٠ جنيه

    عائد قوي بمساحة 64 م في مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٩١٬٢٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة تبدأ من 64 م في تيرفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع