بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 9

863 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي1 زايد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    شارع 10, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٢١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class كورنيش النيل بالمعادي ب Downtown

    Al Beltagy Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند كيان

    Remax Westway logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 209م في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد ارضي

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة بإطلالة مفتوحة على لاند سكيب وبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٨٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, دقيقه لميفيدا

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحة

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع فى هايدبارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة تصلح سكني او اداري موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع جرين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م بشارع الطيران الرئيسي – تصلح إداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ⁠دوبلكس بحديقة متشطب للبيع ف نيوبوليس المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا كاسكادا – صف ثاني بحر

    The Broker EG logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • الحي اللاتيني سيتي ايدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الاسكندرية

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع منطقه تامنه اجهزة تكييف بكل الشقةم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المستثمرين الجنوبية 220م تشطيب لوكس

    The Key Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في شارع النيل خلف الفورسيزون الجيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف تشطيب كامل في الياسمين ٧ التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • نيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    1 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م - رشـدى - ثانى نمره من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للإيجار فيلا دوبلوكس للايجار مفروش كومبوند نيو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحكيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بعمارات رابعه الاسثتماري

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى كمبوند ذا مارك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • وي سيجنتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٢٩٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,دبليو من ووتر وي

    1 - 4 غرفة