بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 12

871 عقارات أخرى
  • 13

    دوبلكس

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 351م بحديقة خاصة للبيع - الشروق (المنطقة 5

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٣٥١ متر مربع

    ١٣٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا بالبنفسج 6 على محور السادات مباشرة

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م سبورتنج - خطوات من البحر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند water way فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بكمبوند المعادى فيو الشروق مميز

    Homy Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • جرين أفيني

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    New Jersey Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جرين أفينيو

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري علي افضل فيو وسعر لقطة

    Realm Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالفرش – السياحية الرابعة – 6 اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال١٦ الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • (بنتهاوس  (روف - 4 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بروميناد ريزيدنس - طريق مصر اسكندرية الصحراوي - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 240م كمبوند بروميناد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • سكالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,منتجعات الساحل الشمالي,سكالا ماونتن فيو راس الحكمة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بمقدم 1,2 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 250م سوبر لوكس مكرم عبيد فيو حديقة الطفل

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس رابعه الاستثمارى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م هاى سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الحكيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس شارع الجيش - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس حافظ ابراهيم - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المهندسين، ميدان مصطفى محمود

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتسليم - أقساط مرنة - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الاول 220م فوري تشطيب كامل

    Aqar Misr logo image

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فوري متشطّب سوبر لوكس مع فيو جاردن كبير

    Aqar Misr logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • دي جويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دى جويا

    1 - 5 غرفة

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م ستانلي بحر مباشر فيوهات مفتوحة

    متصدر

    BABEL Real Estate logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 300م اسكندر ابراهيم - ميامي بحر جانبي

    BABEL Real Estate logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م بفيو خيالي استلام فوري ومتشطب High end

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    CABIN FOR SALE NICE PRICE AT NORTH COAST

    Homy Real Estate logo image

    آزار آيلند, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيلا فينتو الجلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا فينتو جلالة

    2 - 4 غرفة