بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 14

871 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس روف بدون تشطيب ماونتن فيو اى سيتى

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند جاردينيا بارك 1500م

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر جانبي مفروشه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو العرب, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في جاردينيا بارك1500م بسعر لقطه

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك لاجون تاون هاوس متشطب في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٠٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 214م بكمبوند قطامية جيت

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 88م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م كومباوند صواري (فيو نادي مباشر)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م زيزينيا (ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي 175م + 120م جاردن ڤيو مفتوح مسلسل 3

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بيفرلي هيلز

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب استلام فوري بالفرش صف اول ع البحر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 م فرصه ممتازه بالتقسيط بالحي السابع

    الطيار العقارية logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم هيلز صف تاني على الجرين spine

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173 م سموحة (ش 14 مايو)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 280م بجايد كومباوند بالتجمع الأول

    Good Deals logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 150م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع في شارع محمد رفعت – مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 260م الحي 11 – المجاوره الثانيه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م مميز بأقل سعر في السوق للبيع

    Waystar Investment logo image

    شارع رقم 1, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارينا 3 - الساحل) 200 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه شايف البحر 4 نوم

    Waystar Investment logo image

    الروضة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بقناة السةيس الرئيسي بالمنصورة

    شارع قناة السويس, المنصورة, الدقهلية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ... الحي الثامن ... مدينه نصر

    bnb logo image

    شارع معسكر الجيش, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا استلام قريب بأقل سعر أمام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع