شقق ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر

543 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م سموحة - جراند فيو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع ذا أدريس

    Driven Properties logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محمد نجيب - خطوات من البحر

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٤ غرف مع جراج في الدقي

    Good Deals logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع فى الشروق بخصم مميز

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في وترواي ذا فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 153م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار أو السكن الراقي 250م مفروشه بالكامل

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيلات الياسمين 8

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سيدى بشر (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينة نصر مسجلة بالشهر العقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة ع المفتاح فقلب الجولدن سكوير

    Smartex logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع فاخرة بمصطفي النحاس / مدينة نصر

    Eastmark logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 260م استلام فوري جاهزه للمعاينه بنص السعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - خطوات من البحر

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة للبيع ميدان الإسماعيلية مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 176م في الجار علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 600 م لوران (الكورنيش) - فيو بحر مباشر

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سوبر لوكس خطوات من سراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيفرلي هيلز – الشيخ زايد | كمبوند اتقان

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيفرلي هيلز – الشيخ زايد | كمبوند اتقان

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالتكييفات في Eleven

    Picky Properties logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٤٩٥ جنيه/متر مربع