بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 5

870 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٧٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أرضي بجاردن (125م + 245م جاردن)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز جدًا بمصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب مودرن

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 4 غرف للبيع أميز لوكيشن كمبوند ف زايد

    كونتيننتال جاردنز, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاس ميدل برايم لوكيشن باقل سعر

    ERE logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة180م بجراج بميدان الاسماعيلية وصلاح سالم

    El Akadeen Group logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي في اسكان الجامعه الامريكية

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارينا ويست مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع متشطبة بالكامل في الياسمين 7

    TREX logo image

    الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل لقطه للبيع فى ذا سكوير

    Century for Project Management logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١١٤٬٠٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 144 شهر 137م بروف مفتوح 73م

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مميزة فيو مفتوح علي ش جمال عبد الناصر

    Remax Professional. logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م سموحه (كومباوند البارون - ش البرت

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة على شارع التسعين الجنوبى لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش في سيدي عبد الرحمن باقل سعر جاهز

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166 م كفر عبده (ش سكينة بنت الحسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350 م لوران (ش الاقبال)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سموحة (عزبة سعد ش البرنس ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 268 م وابور المياه

    RE/MAX Avalon logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في السياحية الرابعة

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٤٨١ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة