بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 4

870 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا صبور الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٤غرف بنتهاوس بسلم داخلى جايا راس الحكمه ١٦٥م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 4غرف فيو علي لاجون للبيع جايا راس الحكمة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بحري فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مسجلة للبيع في الخليفة المأمون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى القاهره الجديده منطقه القرنفل فيلات

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م تفرعات احمد عرابي - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في مساكن شيراتون

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Amwaj North Coast –

    sms for RealEstate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 700م ببسين خاص بقريه رامتان الكيلو 72

    Elite Groupe logo image

    رامتان, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م لوران - ش سيرهانك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في حي ديرة سيتي - تسهيلات في السداد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م ثروت - ش عزيز كحيل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع عزيز كحيل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند ايستشاير فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع 330م سموحة - كومباوند سكاي لاين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م الابراهيمية (خطوات من ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند الباتيو برايم لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردنيا 1 دقيقة من جملة ماركت

    D COMUNITA RE logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع لقطه في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع بنتهاوس فى امواج سديى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٥٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بسلم داخلى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار مدارس بيراميدز انترناشونال باللبيني هرم

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 300م بجوار جاد عباس العقاد-4غرف- بالسعر القديم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250م -2010-4غرف مسجله بجراج بمكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في العاصمة الإدارية متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة