بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 15

871 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الحي الثاني التجمع الخامس

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران بالمنصورة

    منطقة الزعفران, المنصورة, الدقهلية

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بفيو مفتوح - جولدن جيتسGolden Gate

    Better Estate Investment logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م للبيع في كمبزند بيتا جاردنز حدائق اكتوبر

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا استلام قريب بأقل سعر أمام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس جميل في جولد كليف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع Winter Park Compound بمساحه 194 متر

    Aqar Share logo image

    رايت العاصمة الادارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر بعمارات رابعه الاسثتماري

    Ebied Home logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات رابعه الاستثماري شقه للبيع بسعر مميز \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 م ٤ نوم بابن الحكم الرئيسي الزيتون

    sherwoods property logo image

    حلمية الزيتون, حي الزيتون, القاهرة

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فرصة مميزة شقة فى Patio Oro مساحة 200م

    Element Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية الروضة الساحل الشمالي

    Blu Real Estate Marketing logo image

    الروضة, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون في بالم فالي | بحمام سباحة بالتكييفات للبيع

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيزينيا (أول نمرة من أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 200م تري البحر ماونت فيو توباز السخنة

    sherwoods property logo image

    ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 م للبيع بميدان المحكمة بمصر الجديدة

    sherwoods property logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب للبيع بالتقسيط في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب للبيع بالتقسيط في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في كيان – فيو مفتوح على الكلوب هاوس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في كيان – فيو مفتوح على الكلوب هاوس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م شارع عبد العزيز ال سعود

    Property insider logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    4

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 4,2 في الباتيو 5 ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع علي النيل مباشرة في الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 3 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع