بيوت ٤ غرف نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 16

871 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع علي النيل مباشرة في الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 3 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 220م سوبر لوكس حدائق أكتوبر متفرع من شار

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحمام سباحة خاص- استلام فوري - بحديقة خاصه

    New Avenue Real Estate logo image

    لؤلؤة الشروق, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع بسعر مميز – 4 غرف – مطبخ بالأجهزة

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر فيلا 412م استلام فوري فيو مميز4غرف

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤١٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 305 م الابراهيمية ( متفرع من شارع لاجيت

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه 40م + تراس 55م فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 363م في هاسيندا باى

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري بمقدم 4 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحه (الصفوة)

    RE/MAX Avalon logo image

    الصفوة, سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب تشطيب كامل استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالحي الاول متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    شارع عمر بن عبد العزيز, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع