بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 86

3,167 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري للبيع فيو مميز على البحر متشطب .

    Apart Real estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل فيو بحر وبسين متشطب استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بحرى استلام فورى يرى البحر تكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سيشيل - الطابق الأول - مفروش

    Crafters Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه متشطب موانتن فيو الساحل 3 غرف على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٧٢٬٦٦٢ جنيه

    شاليه للبيع (زهره- سيدي عبدالرحمن) 116 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - فوكا باى - رأس الحكمة

    Next Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن فيو لاجون مرحلة رودس

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (غرناطة) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    غرناطة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو كامل للبحر شاليه ريسيل بالتكيفات في جون سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن بحري صريح فيو لاجون مرحلة رودس

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بجاردن للبيع في لافيستا راس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز سوبر لوكس في ستيلا هايتس العالمين

    Gold Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر في كالي كوست الساحل الشمالي CALI

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع على حمام السباحة مباشرة و سي فيو

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ريسيل في موانتن فيو (موقع مميز)

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه لافيستا باي ايست أقساط يرى البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو رأس الحكمة سكالا باطلاله بحريه

    Remax Today logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف أول على البحر لافيستا باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر تشطيب كامل في Sodic

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري صف اول في مارينا 5 لسان الوزراء

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه لافيستا باي ايست استلام سنه قسط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شاليه ارضي ريسيل اطلالة مميزة فوري موانتن فيو

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (زهرة) 75 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع