بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 85

3,167 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م ثاني صف من البحر 3 غرف وغرفه مربيه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 135 بموقع مميز للبيع بأفضل سعر بـ سيشور

    Property Hills Star logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 155م استلام قريب فيو بحر بالتقسيط بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 100م بنظام تقسيط 8 سنوات بمقدم2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف --سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن مفروش بالتكييفات مطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في العلمين اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مميز للبيع مفروش مع حديقة خاصة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه ارضي بجاردن متشطب ومفروش شايف بحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل للبيع في فوكا باي بالفرش

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو علي البحر مفروشة بالكامل مع تكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوكا باي | فيو لاجون مباشر مميز

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف- سى فيو-بالفرش والاجهزة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في العلمين اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بحديقة 3 نوم مرحلة ثانية, بلومار

    Wdeals for real estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا باي شاليه مفروش أول صف عالبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ والتكيفات برايم لوكيشين فوري

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 112م لقطة ف فوكا برايم لوكيشن سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمه بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي 3 غرف للبيع على حمام السباحة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف متشطب فيو لاجون للبيع ف فوكا باي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري في العلمين الجديدة 143م

    Z Investments For Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 140م بحديقة خاصة في بلانكا مراسي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف165م متشطب للبيع علي حمام السباحة جايا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع