بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 90

3,167 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على لاجون مباشرة ريسيل في جون سوديك الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه فيو بحر ولاجون متشطب استلام شهرين

    S signature logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٠٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٧٤٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٧٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٣١٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١١٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه وهمي ع البحر متشطب بالمطبخ و الاجهزة قسط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه للبيع في سيدي عبدالرحمن بجوار مراسي

    Property Hills Star logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بحديقة للبيع بأفضل سعر في جون سوديك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه132م 3نوم ارضي بجاردن ع حمام سباحه

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فيو مائي استلام سنتين و ب قسط ل 8 سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٣١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر بمقدم 3% في جون سوديك راس الحكمه

    Adviser Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٧٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 140م في جون سوديك موقع مميز 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أمواج | سيدي عبدالرحمن

    Flag square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فيو مائي استلام سنتين و ب قسط ل 8 سنين

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع Sea Shell الساحل الشمالي 185م بالفرش

    Crafters Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه ريسيل بالتقسيط اقرب استلام 2026

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب الشاليه علي شاطئ اللاجون و تمشية للبحر ٢ دقيقة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مارينا جاردينز 151م +102 جاردن

    Waystar Investment logo image

    مارينا جاردنز, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي اللاجون شالية متشطب في سي شور

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬١٧٥٬٨٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس للبيع بدون أوفر في مار باي الساحل

    Driven Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3غرف متشطب قسط كوارتر 400ألف-10م كاش

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية Lagoon View تشطيب كامل مميز٣٠٠متر من البحــر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية | للبيع | ماونتن فيو رأس الحكمة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع