بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 89

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مطل على البحر مع شاطئ خاص

    Inn Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ريسيل استلام فوري اميز فيو مفتوح

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع صف أول بحر- الساحل الشمالي

    RE/MAX Avalon logo image

    عايده بيتش, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٣٨٬٥٠٠ جنيه

    صيفك الحقيقي يبدأ مع فيلار بالساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج لوكيشن مميز بالفرش

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شاليه جاردن ريسيل في موانتن فيو الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي - علي الاجون مباشره -استلام فوري-135متر

    Realpals Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة جاهزة للاستلام | شاليه أرضي بجاردن 133م

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 520 الف + استلام فوري تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا راس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 620 الف+تقسيط 12 سنه بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول 207م جاهزة للاستلام والسكن دقيقه من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 108م استلام فورى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فيو مائي استلام سنتين و ب قسط ل 8 سنين

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب استلام فورى مقدم 2م-12.6م كاش

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٢٤٬٨٦٠ جنيه

    بسعر لقطه شاليه بروف كورنر تالت ورابع برايم لوكشين

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت ريسيل شاليه على اميز فيو في MV الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في راس الحكمة تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحري صريح شقة بسعر خيالي ف الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول تشطيب كامل بالتكيفات full privacy + روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م ارضي بحديقه استلام فوري بالفرش والاجهزه

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شاليه متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف 120م للبيع بقرية مراسي الساحل الشمالي

    EnGaZ Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـالـيه 3 غــرف كامــــل التشطيب موقعـــع مميــز

    Najd Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في دي باي ساحل الشمالي بسعر و لوكيشين مميز

    Real Vision logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع