بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 83

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي بسعر لقطة دور أول ڤيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف بحري يطل على حمام سباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهvib تميز وإطلالة خياليه تريبل فيوعايم ع البحر

    Step One Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهه تسمع صوت البحرمن الشاليه في مارينا بسعرلقطة

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بمساحه خارجيه كبيره بسعر مميز جدا

    Riwaq Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه بجاردن للبيع في إيكو مينا

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس 2) 160 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس 2, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (بالميرا - العلمين) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في موقع رائع على شاطئ سيلفر ساندز

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٤٠٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بإطلالة مباشرة على اللاجون في فوكا با

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 146م بأمواج بحري ومطل على حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فيستا مارينا) 81 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فيستا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨١ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه كورنر 160م في سيلفر سانز دور أول

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة على اللاجون مراسى الساحل الشمالي

    EnGaZ Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش و التكييفات بحديقة يرى البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب ريسيل موقع مميز ف سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٨٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب فندقي برايم لوكيشن سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس120م 3غرف للبيع فى العلمين فيو ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (كرير جاردنز) 210 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كرير جاردنز, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل بأمواج للبيع فيو حمام سباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أرضي للبيع أقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Resale للبيع 132م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس متشطبة بالتكيفات فى الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع