بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 88

3,167 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن موقع متميز جدا متشطب بالكامل

    Premises logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م استلام فوري ومتشطب بالساحل بدون عمولة

    sherwoods property logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ماونتن فيو الساحل باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – إطلالة على المسبح | ماونتن فيو ساحل

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع بإطلالة كلوب هاوس وفيو بحر

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ماونتن فيو راس الحكمه باقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق مقدم 590 الف شاليه سوبر لوكس

    Driven Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه من أقوى مشاريع مجموعة طلعت مصطفي South

    Darak Madinaty logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص تاون هاوس كورنر صف أول لاجون في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بالتقسيط في كمبوند جون سوديك

    Driven Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٢٤٬٨٦٠ جنيه

    بسعر لقطه شاليه بروف كورنر تالت ورابع برايم لوكشين

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب جاهز للسكن بدابل فيو بحر ولاجون

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٥٧٬٣٦٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر شاليه بروف 3 غرف فيو علي اللاجون

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على البسين بحديقة 150م للبيع في بلومار

    Wdeals for real estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع بمارينا 7

    La Marina logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه موقع متميز جدا متشطب بالكامل

    Premises logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه 125م 3نوم استلام فوري متشطب بالفرش

    S signature logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش لقطة للبيع في أمواج أقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م ارضي بحديقه استلام فوري بالفرش والاجهزه

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٠ متر عالبحر بمقدم ٥٪

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة | مفروش بالكا

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 145م بحديقه 150م استلام فوري متشطب بالفرش

    S signature logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بورتو مارينا – شاليه مميز بإطلالة بحرية

    Dark Real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في ماونتن فيو رأس الحكمة ريسيل 3غرف نوم

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في قريه فرح سيدي عبد الرحمن

    Smart Assets Real Estate logo image

    فرح 1, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع