بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 43

3,176 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل 3 غرف نوم في بورتو مارينا

    RE/MAX Everest logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل بالفرش قلب سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل من سعر شاليه في ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ستيلا المساحة: 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استيلا هايتس الساحل الشمالى - شاليه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس فرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس الساحل-شاليه 160 متر- مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- شالية متشطب مفروش - استلام فورررى

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- لشاليه تشطيب جديد ألترا سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- لشاليه متشطب مفروش - استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- شالية متشطب مفروش - استلام فورررى

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب و مفروش بالأجهزة و التكيفات بحديقة موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع أرضي بجاردن في إستيلا هايتس بمساحة 120

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بقهوتك الصبح بجاردنك الخاص بالساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شاليه فاخر مفروش خطوات من البحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امواج الساحل الشمالي شاليا 170متر 3غرف نوم

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شاليه 120 متر-ستيلا هايتس -متشطب مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- لساحل الشمالى - مفروشة بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شاليه 120 متر-ستيلا هايتس -متشطب مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالتكيفات -120متر -ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل - متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس-الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شاليه في ستيلا هايتس-الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه استيلا هايتس الساحل الشمالى - شاليه 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس- شاليه 120م-متشطبة مفروشة بالتكيفات

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع