بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 44

3,171 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب مفروش-استلام فورى-ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب مفروش-استلام فورى-ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب مفروش-استلام فورى-ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب مفروش-استلام فورى-ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٬٦٧٨٬٨٠٠ جنيه

    شالية تقسيط بمساحة مميزة فيو لاند سكيب و بول

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه‎ 120 م--متشطب مفروش --ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك \ جون راس الحكمة \ شالية 133م \ ريسيل \متشطب

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في كيو باي بجوار مارينا 1 ومرسي اليخوت

    متصدر

    JMG logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سيلفر ساندس متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف لقطه فيو بحر متشطب في سيشور بنص السعر

    Summit Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب جاهز للسكن في ماونتن فيو راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف متشطب بالتكييفات في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الساحل الشمالي متشطب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 130م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون مباشر موقع مميز أمام مرسى اليخوت

    Selective logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن خاصة، استلام فوري تبعد 100متر عن البحر

    Selective logo image

    اللوتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دوبلكس للبيع 197م مراسي (موقع مميز )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سولاري – رأس الحكمة | بدون أوفر

    Bond & Key logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٦٢٦٬٩٢٠ جنيه

    مزاريين راي العالمين شالية للبيع استلام تشطيب كامل

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع