بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 46

3,176 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف مجهز بالكامل فى ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل-- متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٤٥٠٬٥٩٦ جنيه

    شاليه استلام فوري موقع مميز صف اول على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشره متشطب بالتكييفات و المطبخ

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية بفيو لاجونز بأفضل سعر في كمبوند جايا

    Crown Stone Realty logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري مميز يطل على حمام سباحة مباشرة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل الساحل الشمالي شاليه ارضي مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شاليه تشطيب راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٦٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي صف اول على البحر - خدمه فندقية

    Rokn Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع