بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 47

3,176 عقارات أخرى
  • 5

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مراسي المارينا

    Sea Station logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن تشطيبات راقية فيو الغولف و لاجون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه - علي الاجون مباشره - 3 غرف - رووف 135 متر

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى جريك مراسي بسعر مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فى مارينا2 مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شاليه فى التيا مراسي بفيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى بلانكا مراسي بفيو على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف فيو بحر عالمفتاح بخصم كبير بالتقسيط 5س

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3 نوم بإطلالة مميزة في سيلفر ساندز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه ارضي بجنينه سي فيو مفروش وجاهز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى 3 غرف فى زهره على الاجون

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123م استلام فورى على الاجون فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب ومكيف فيو ع البحر في راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ب اطلالة مميزة ع اللجون استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه كبيره بسعر لقطه علي

    Egypt Best Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف في موقع متميز بالتقسيط حتي 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز علي الابراج استلم شقتك جاهزةقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر 3 غرف في مراسي - لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر بنتهاوس استلام فوري دبل فيوو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 690 الف استلم شقتك بفيو لاجون دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردين استلام فوري في مونتن فيو

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨١٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردين استلام فوري في مونتن فيو

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة في مراسي- استرخاء وفخامة في أرقى موقع

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسل_اقل سعر 3نوم ارضي بجاردن بحري صريح دبل فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع