بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 45

3,176 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فندقي في مارينا ٦ موقع مميز

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: بنتهاوس بإطلالة بحرية في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالفرش والاجهزة فيو البحر توتال 11.5 في جريك

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اول صف على البحر توتال 10.5 فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم امتلك شاليه متشطب في اوجامي @سوديك اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل-- متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل-- متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل-- متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بأقل مقدم شاليه سي فيو قسط ع12سنين

    Square Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالفرش فيو مميز علي حمام السباحه

    Rokn Real Estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل متشطب بالفرش والاجهزة توتال9.5 لقطه

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فيو لاجون فى دي باي الساحل الشمالي

    TREX logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أمواج الساحل الشمالي فيو لاجون

    TREX logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٩١٬٩٩٢ جنيه

    شاليه ارضي للبيع بموقع مميز في دايركشن وايت

    RE/MAX Everest logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري في راس الحكمه بمقدم 10%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف صف اول على البحر متشطبه خصم الكاش 50%

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية سي فيو ف Seashore بخصم 24% قسط 8س

    Evergreen Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شاليه 120م تشطيب كامل بأقساط حتى 2031

    Value For Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل ف سيلفر ساندز استلام سنة قسط 6 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات برايم لوكيشن بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز تسكن أو تصيف في ستيلا هايتس سيدي عبد الرحمن؟

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع