بيوت ٣ غرف نوم وحمامين للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 39

3,171 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول متشطب يطل على البحر لافيستا باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 123م استلام فورى على الاجون فى زهره الساحل

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في الساحل الشمالي شاليه 110 م متشطب للبيع

    Oaks Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ والتكييفات مقدم 900.000

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع على اللاجون -بلانكا -مراسي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على لاجون في بلايا الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب للبيع ستيلا هايتس الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استيلا هايتس الساحل الشمالى --شقه‎ 120 م

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ‎ 120 م - استلام فورى - ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا هايتس الساحل الشمالى -شقه‎ 120م -متشطب مفروش

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة خاصة وإطلالة بانورامية ساحرة

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه تشطيب راقي بالتقسيط بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي بحديقه خاصه ع البحر بقريه sea shore

    Closer logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة في أمواج بإطلالة مباشرة على البسين

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو كامل بحر- شاليه فوري فيو لاجون - جون سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل – ماونتن فيو رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس يري البحر و حمام السباحة في امواج

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب / علي لاجون / لافيستا / راس الحكمه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٣٦٬٠٦٦ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه في دي باي خطوات للبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي 3 غرف متشطب | بجريك ايلاند خطوات للبحر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٨٩٦٬٣٣٧ جنيه

    شاليه علي البول للبيع في سيلفر ساندس- بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٢٦٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف بالفرش والاجهزة-فيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع