بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 3

666 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري متشطبه بالكامل بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لسرعه البيع اقل سعر في الكمبوند

    متصدر

    Master Key logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك جاهزة للاستلام بالعاصمه | 0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في إل بوسكو العاصمه بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • اويا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٣٣٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Edge Holding
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اويا

    1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة استلام فوري في العاصمة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري دقايق من AUC تقسيط 15 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٢٬٥٣٤ جنيه

    شقة استلام سنة في قلب حيR7 مقدم 10%وأقساط حتى8سنين

    Summit Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م كورنر واخده فيو VIP ولوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • تاون جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٥٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,تاون جيت

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو ببرج ايقوني متشطبة في العاصمه

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحه 176 متر في العاصمة متشطبة

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في العاصمه كمبوند jade

    Held Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مع حديقة خاصة للبيع في كومبوند مداي R8

    New Avenue Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بجاردن خاصه مساحه 151 م فوري R3

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند jade متشطبة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في R3 متشطبة سوبر لوكس بفيو مميز

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٧٦٬٩٤٨ جنيه

    شقة 110م غرفتين بمقدم 10% وتقسيط 12 سنة

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر استلام فوري تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة تشطيب superluxe باقساط مُريحة جداً

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • لافيردي نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    La Verde Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا فيردى

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٩٬٧٨٢ جنيه

    شقة 110م غرفتين بمقدم 10% وتقسيط 12 سنة

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 800 الف في العاصمه الاداريه

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م أرضي بحديقة 39م للبيع في البوسكو العاصمة

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه183متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    1 - 4 غرفة