بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 9

666 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه 2نوم متشطبه بجوار الحي الدبلوماسي قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فورى فى Dejoya 1 بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم وقيو ليك ولاند سكيب شقة 145 متر ريسيل

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم للبيع فى R8 بالعاصمةالادارية بأقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 156م متشطبه فيومميز بمقدم5%قسط ع10س الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنصف الثمن استلم شقة 123م متشطبه بفيو ع الميدان !!

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن 2نوم فى R7 قلب العاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 2نوم بجوار BUE بالعاصمة قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقتك بسعر الطرح الاول بكمبوند أيام في R8

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في العاصمه R8 بأقل سعر+بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافيردي العاصمة الإدارية الجديدة

    Feeds logo image

    لا فيردى, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 700 الف استلام فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٦٢٠٬١٦٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا كيرف العاصمة الإدارية الجديدة

    Property Network logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بسعر لقطه جاهزة للسكن بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالعاصمه وبقسط شهري 25ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيMidtown –موقع مميز وإطلالةرائعه

    Picky Properties logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين في THE LOFT وبأقساط حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه غرفتين متشطبه بالعاصمه R3 بمقدم1,2%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدتاون كوندو – Midtown Condo

    Property Network logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر للمتر فى العاصمة بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع