بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في التجمع

5,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه – شقة بإطلالة مميزة

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر تشطيب فاخر ومفروشة بالكامل بسعر ممتاز

    Gaby's Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • اليفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في التجمع الخامس تشطيب سوبر لوكس

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل في كمبوند ذا فيلدج 146م

    KRE investments logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل في سعاده التجمع السادس

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 114م في كمبوند تاج سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف في كمبوند هايد بارك موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في قلب التجمع الخامس في كمبوند هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن 113م في هايد بارك قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيدا باقل سعر بالماركت

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع برايم فيو بمساحة 116م في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 116م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة للبيع فى اميز مرحلة سبكترم فيو حديقة

    Premium Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! شقة غرفتين نوم فى كومبوند ليك فيو ريزيدنس

    KRE investments logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بموقع مميز جدا في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر 2 غرفة تشطيب كامل فى ليك فيو ريذيدنس 1

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! شقة مميزة ٢ غرفة في Aria Landmark Sabbour

    KRE investments logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو ليك باقل سعر بالماركت

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر متشطبة فى ليك فيو ريذيدنس بحرى

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • مايان

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة