بيوت بغرفتين نوم وحمامين للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 10

666 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 540,000=متشطبة+استلام 2026+فيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم استلام فورى بالعاصمة وقسط على 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن لقطه جاهزة للسكن بقلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي سنة بسعر الكاش شقة غرفتين بالتكييفات فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه بالعاصمه R8 وبتقسيط 9 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية ف ميدتاون سكاي شقة بجاردن واقرب استلام

    Picky Properties logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه أستثماريه بالفرش بأقل سعر بالعاصمه 4t1

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك متشطبه بالتكيفات بمقدم1% بجاردن سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأميز لوكيشن في R8 وبأقل سعر+بتقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأحدث مشاريع العاصمة الاداريـة+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام سنة بحي المستثمرين تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر مع Taj Misrبالعاصمه بااقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى بأقل سعر وبدون مقدم بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة بتشطيب كامل بالعاصمة+قسط 15 سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م جاهزة للاستلام وللمعاينة بمقدم10%بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزة للمعاينه والاستلام في OIA بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقه في R3 متشطبه بتقسيط علي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر لقطه في العاصمه وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع