شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 16

15,397 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للتمليك بمدينه نور 98 متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103 م سموحة (مرسوم)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع في او ويست تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اعلي تبه في شيخ زايد امام كمبوند الربوه

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape بالتجمع بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • سانتا كلوز ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,راس سدر,سانتا كلوز

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 101م لقطه واخده فيو VIP علي lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٢٢ جنيه

    شقة 113م 2 غرف في حدايق أكتوبر تقسيط 8 سنين

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك بحري بــأقــل ســعــر بالعاصمه|قسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه علي محور محمد نجيب

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 484K وامتلك 123م بسعر مميز وقسط على 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٦٣٬٠١٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89 م للبيع بالرحاب – المرحلة السابعة الجديدة

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    125م كورنر فيو مميز جدا تشطيب سوبر لوكس قسط 12 سنة

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فورى بأقل سعر وبمقدم1%فقط فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاردن متشطبه في نيو زايد بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه للبيع دقايق من هايد بارك بتقسيط14سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٢٬٩٥٣٬٥٨٩ جنيه

    شقة للبيع138م في الشيخ زايد بمقدم5%في كمبوند روايه

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للايجار فرش مودرن ب ليك فيو

    I-Zone logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ELMTree غرفتين 80متر بتسهيلات علي 10سنين

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز افضل فيو

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بسعر الطرح ب0% مقدم حتى 10 سنين في 119م

    Promax Property Investors logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز سيتي ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٨٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب319K وقسط على 12 سنه في 117م بقسط 100K

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيبات خاصه للبيع في مدينتي B15

    Zone Properties . logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٧٬٠٤٦ جنيه

    امتلك شقة بحديقة للبيع بالتقسيط في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٨٥٬٥٤٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    2 غرفة