شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 21

15,336 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة غرفتين في هايد بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سموحة (كومباوند - فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح شقة بجاردن متشطبة استلام فورب اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • زيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Baron Real Estate Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,زيا ريزيدنس

    2 غرفة

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركه بفيو مميز بالكمبوند بتشطيب خاص

    متصدر

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه115م ف جنه اكتوبر بحري صريح بفيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقة 130م بالتكييفات استلام فورى

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢١٣٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك ڤيو ريسيدنس تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من 50% شقة للبيع دور اول بجوار سراي كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م فيو مفتوح بقسط ربع سنوي 137K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠١٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 موقع مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 متر في افضل لوكيشن مدينة نصر بمقدم 227.800

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور مميز بحري صريح متشطبه على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 124م للبيع في فيفث سكوير مراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ليك فيو ريزيدنس موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ف كمبوند vye م المالك مباشر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة في Vye Sodic جاهزة فوري للمعاينة

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مروج - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 128 م² في (سموحة - كومباوند مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر ميتعوضش

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز فى تاج سيتى امام المطار taj city

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٦٣٬٠٩٧ جنيه

    شقة ريسيل بالتقسيط فى اميز مراحل تاج سيتى التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • لا بايا سيدي عبد الرحمن

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Alex
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,لا بايا

    2 غرفة