شقق بغرفتين نوم وحمامين للبيع في مصر, صفحة 18

15,397 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل و مفروش

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 20 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ١١٥م للبيع في بلانكا سوما باي | صف أول

    ROI For Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 112 متر مع سوديك قسط 7 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 112 متر مع سوديك قسط 7 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بفيو Lake | تاج سيتي | مقدم 2,9مليون

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden بالتقسيط علي 10 سنين في الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة غرفتين في هايد بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 103م سموحة (كومباوند - فيو مفتوح )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح شقة بجاردن متشطبة استلام فورب اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركه بفيو مميز بالكمبوند بتشطيب خاص

    متصدر

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه 117م متشطبه بالكامل من هايد بارك

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٨٬٠١٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه115م ف جنه اكتوبر بحري صريح بفيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقة 130م بالتكييفات استلام فورى

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك ڤيو ريسيدنس تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من 50% شقة للبيع دور اول بجوار سراي كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م فيو مفتوح بقسط ربع سنوي 137K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٠١٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 موقع مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 متر في افضل لوكيشن مدينة نصر بمقدم 227.800

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور مميز بحري صريح متشطبه على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 124م للبيع في فيفث سكوير مراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع