شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 24

54,263 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 144 شهر في 131م فيو وموقع مميز

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    ألداو هايتس – استوديو استثماري ذكي

    Homes Bay logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مرخصة بناء 2022

    Remax Professional. logo image

    شارع القاسم-طريق مصطفى كامل, المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند الخمايل

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بخصم 64% علي الكاش بالقاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م الشاطبي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م فيكتوريا (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 316K في 100م بقسط ربع سنوي 71K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشين بافضل سعر

    Gold Routes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه للبيع في سراي موقع مميز بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور تاني متكرر 110 متر بكمبوند ستاليا

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 1غرفة للبيع في الكوثر بالقرب من الممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٥٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م غرفتين ب10% وقسط على 120 شهر من Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند جنه زايد 1

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م بـــ العصافرة فيو بحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبه ارضي بجاردن استلام فوري باديه 4.5M

    متصدر

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع أستلام فوري في سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | district 5

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٥٣٥ جنيه

    استوديو للبيع في سيدي عبد الرحمن – الساحل الشمالي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة كامل التشطيب استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٦٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشيطب كامل للبيع في بالم هيلز التجمع

    Key Point for real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في أبراج ذا جيت العلمين تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة