شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 21

54,263 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين في 140م متشطبه فWest View

    Promax Property Investors logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة في "زيد ويست Park Side Residence

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (75متر) صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل واطول فتره سداد مع حسن علام

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في زيد ويست بالشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٠٬٧٦٥ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو او شقة للبيع كمبوند _ فرصة استثمارية ممتازة

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع تصلح حضانه في الحي 11 - الشيخ زايد

    DMG logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زد ويست استلام فورى

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف في تولوا للبيع متشطبة استلام فوري

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150م واجهة جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 120 متر بكمبوند جزيل مميزه اوبن فيو رائع

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل تطل علي حدائق للبيع في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل فى كمبوند ذا مورنينجز

    Platinum Properties logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع استلام 2026 بموقع متميز في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • هافا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٢١٬٣٣٧ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    qurtuba developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر مميز فىذا مورنينجز

    Platinum Properties logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه استلام فوري بجوار هايد بارك التجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي للبيع في موقع مميز بأفضل اطلاله و سعر أقل

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٢٧٬٢٨٣ جنيه

    شقة بأقل مقدم و احسن لوكيشن فى كمبوند ليك ڤيو ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل بسعر لقطة استلام فوري كمبوند كيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 145م+جاردن 45م استلام فوري بفيو مميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023/6 ارضي بجاردن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    131م متشطبه بجاردن 62م استلام فوري وقسط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 متر كمبوند سمارت لايف التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

    سمارت لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% بجاردن مميزه50 متر استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة